Rybki

Chcesz wyposażyć swoje akwarium? A może jesteś zainteresowany zakupem całego zestawu? U nas znajdziesz szeroki wybór gatunków ryb, sprzętu, akcesoriów, pokarmów dla ryb, preparatów pielęgnujących wodę. Takiej oferty nie posiada żaden inny sklep

OCZKO WODNE to wspaniały element dekoracyjny i funkcjonalny  na działce rekreacyjnej czy w przydomowym ogrodzie. Woda, rośliny, ryby ...pozwalają w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu, a sama praca włożona w utrzymanie i pielęgnację naszego małego wycinka jeziora daje wiele satysfakcji. Pomożemy  Ci w tej pracy dostarczając niezbędne akcesoria do oczka wodnego: folię, filtry, pompy i fontanny, rybki i rośliny . Masz problem z brudnym zaglonionym oczkiem?  Posiadamy wysokiej jakości  preparaty przydatne przy rozkwicie glonów oraz pokarmy dla wszystkich ryb żyjących w Twoim oczku!

Jesteś już wytrawnym wędkarzem? A może dopiero zaczynasz przygodę z wędkarstwem . W naszej ofercie znajdziesz wędki, kołowrotki, wodery, przynęty, żyłki i wiele innych akcesoriów!