Program moja woda, 85% zwrotów kosztów do 5000 zł

Program przewiduje dotacje na przedsięwzięcia, które doprowadzą do zatrzymywania wody opadowej w obrębie nieruchomości objętej przedsięwzięciem, w efekcie czego wody opadowe lub roztopowe z nieruchomości nie będą odprowadzane poza jej teren.

Jak wybrać ziemię ogrodową?

Udane plony zależą od żyznej gleby. Sprawdź, jaki rodzaj podłoża sprawdzi się najlepiej w Twoim przydomowym ogródku warzywnym.

Grille ogrodowe. Jak wybrać grill i akcesoria?

Grillowania nadszedł czas! Pogoda – jest, doborowe towarzystwo i przemyślane menu również. Pora wybrać wygodny w obsłudze i łatwy w utrzymaniu grill, z pomocą którego przyrządzisz ulubione przysmaki.

Montaż instalacji wodociągowej

Sprawdź, jak poprowadzić domową instalację wodociągową, by bez przeszkód i ograniczeń korzystać z ciepłej i zimnej wody.

Budowa fundamentów krok po kroku

Trwały dom to solidne fundamenty dopasowane do założonych obciążeń. Co i jak należy zrobić, by wybudować je zgodnie ze sztuką?

Prace wykończeniowe domu krok po kroku

Wybudowałeś dom – odniosłeś połowę sukcesu. Pora na prace wykończeniowe! Sprawdź, co i w jakiej kolejności powinieneś zrobić. 

Jak bezpiecznie połączyć stare fundamenty z nowymi?

Adaptacja domu do nowej funkcji wymaga postawienia nowych fundamentów. Zobacz, jak prawidłowo wbudować je w starą konstrukcję.

4 błędy popełniane podczas urządzania sypialni

Sypialnia – strefa ciszy, spokoju i relaksu. Czy na pewno? Zobacz, co może pójść nie tak w trakcie jej urządzania.

Jak tanim kosztem urządzić funkcjonalne mieszkanie?

Ciasne, ale własne, a przy tym stylowe i funkcjonalne. Zobacz, jak za niewielkie pieniądze urządzić małe mieszkanie.

Obornik w ogrodzie. Jak wybrać nawóz naturalny dla warzyw?

Obornik to wartościowy nawóz naturalny, z pomocą którego doskonale użyźnisz glebę pod uprawy. Jak go wybrać i prawidłowo stosować?

Jak i czym zwalczać kleszcze w ogrodzie?

Naucz się chronić skórę przed ugryzieniem niepozornego ale groźnego pajęczaka i poznaj skuteczne sposoby na pozbycie się go z własnego ogrodu.

Urządzenia ogrodnicze niezbędne do pielęgnacji zieleni wokół domu

Pielęgnacja ogrodu powinna sprawiać przyjemność, nie problemy. Poznaj urządzenia, z którymi z łatwością o niego zadbasz!

1234